HAKKIMIZDA

Netson Bilişim faaliyete başladığı İstanbul da; 2009 yılından itibaren başlayan ve sunucu çözümleri, network çözümleri, yazılım, web, internet reklamcılığı, fotokopi ve baskı çözümleri, kapalı devre kamera sistemleri, ve bilişim teknolojileri ürünleri kapsamında; bilgisayar, bilgisayar parçaları, serverlar, server yedek parçaları, sarf malzemeleri, network güvenliği ve ürünleri satışı ile birlikte vermiş olduğu teknik servislerle de konusunda uzmanlaşmıştır. İstanbul, Yalova, Bursa ve Kocaeli bölgelerinde hizmet vermektedir. Şirketimizin amacı faaliyet konusu ile ilgili karşılıklı güvene dayalı, müşteri memnuniyetidir.

Siz değerli müşterilerinin Teknoloji konusundaki tüm istek ve ihtiyaçlarını fiyat/Netson grafiğini müşteri lehine sürekli arttırarak karşılamak ve bölgesinde lider olmak için yola çıkmıştır. Şirketimiz Türkiye koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını, sorunsuz ve bütünleşik olarak hizmet sunmak hedefiyle çalışmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızlı bir şekilde adaptasyonu sağlayan AR-GE ekibi, koşulsuz müşteri memnuniyeti için kalite ve hızı ilke edinen konularında uzman yerleşik Teknik Ekip, müşterilerinin teknoloji konusunda ihtiyaç ve isteklerini gerek müşterilerinden dinlemek gerekse Pazar Analizini yaparak müşterisinin gelişen teknolojiye karşı rekabet avantajlarını çoğaltmak amacına yönelik projeler sunan Kurumsal Pazarlama Ekibi, satıştaki profesyonellik ve başarısını Satış Sonrası Destek konusunda da maximize etmeyi hedefleyen Netson Bilişim konuların da tam donanımlı Müşteri Temsilcileri ile tüm müşterilerinin teknolojik beklentilerini karşılayacaktır.

Netson Bilişim bölgesindeki tüm kurumsal müşterilerine en kısa sürede en profesyonel hizmeti götürecek teknik ve lojistik yeterliliğe sahip olmanın avantajını sürekli artan müşteri mutluluğuna dönüştürmeyi hedeflemiştir. Bu nokta da başta yakın çevresindeki tüm Kurumsal Müşterilere “çözüm içinde çözüm” kavramı ile ulaşacak ve teknoloji konusundaki çözüm ortağı olacaktır.

Netson Bilişim’e duymuş olduğunuz ilgi ve güvenden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.